scoala logo


Ierarhia la nivel judeţean a absolvenţilor claselor a VIII-a, 2019
Acceseaza link

ÎNSCRIEREA ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR
Imagine
TEL VERDE
0 800 816 259

Disponibil in intervalul orar:
  • Luni: 9.00 – 17.00
  • Marți: 9.00 – 17.00
  • Miercuri: 9.00 – 17.00
  • Joi: 9.00 – 17.00
  • Vineri: 9.00 – 14.00
Metodologia de înscriere în învățământul primar pentru anul școlar 2019 - 2020
Calendar inscriere
Plan de scolarizare 2019-2020
NOUTATI

  • Calendar an scolar 2018-2019Descarca
  • Plan managerial director adjunct Descarca
  • Grafic asistente la ore Descarca
  • Grafic de monitorizare si control Descarca
  • Documente utile BIOLOGIE. Link
  • Regulament – cadru de organizare și funcționare a claselor cu predare a unei limbi moderne în regim intensiv, respectiv bilingv în unitățile de învățământ preuniversitar. Link
  • Metodologie auxiliare. Link
  • Planuri cadru an scolar 2017-2018 Descarca
  • Centrul regional de prevenire, evaluare şi consiliere antidrog Oradea Link
scoala
COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRISULUI

PERSONAL DIDACTIC

NumeFunctiaspecializare
GAVRILUT - MIHAELAProfesor Documetarist
VARKUCS ROBERTProfesor Lb. maghiara
ALB - LIVIA TEODORAProfesor Lb. romana
BRADEA - OTILIAProfesor Lb. romana
FABIAN - ADELINA RAMONAProfesor Lb. romana
TANC - ANCA FLORINAProfesor Lb. romana
BRUDASCA - MONICAProfesor Matematica
GAVRILUT - MIRELA IOANAProfesor Matematica
MEHESZ - GECZI - MIHAI - JOMBORProfesor Matematica
MUDURA - PAVEL SORINProfesor Matematica
TECSI - FRANCISCProfesor Matematica
MEHESZ- GECZI - FLORENTINA ANCAProfesor Matematica Informatica
JOLTE - IOSIF FLORIANProfesor Biologie Tehnologii
ARDELEAN NEGRUT - MONICAProfesor Economic
HODISAN CARMENProfesor Economic
JOLTE - ADRIANA - MARIANAProfesor Economic
PALI - MARGARETAProfesor Economic
NOJEA - TRAIANProfesor Ed. Tehnologica
BODEA - BOGDANProfesor Silvicultura
TINC - ANCAProfesor Silvicultura
LUCA LIDIAProfesor Biologie
SCHIOP - ADINAProfesor Biologie
VINCE IBOLYAProfesor Biologie
TIGANESCU - SORINProfesor Fizica
DEJEU - AURELIAProfesor Fizica Chimie
MIERE - CALIN LAZARProfesor Fizica Chimie
BRADEA - CONSTANTIN ADRIANProfesor Arte
GAVRILUT - MIHAI ADRIANProfesor Ed. Fizica
LUCA - LIVIUProfesor Ed. Fizica
RETI - LUCIANProfesor Ed. Fizica
GABRIAN MIHAELAProfesor Geografie
FABIAN - ANCAProfesor Istorie
MALAI - MARIAProfesor Istorie
BRADEA - CONSTANTINProfesor Religie Ortodoxa
GAVRILUT - DUMITRUProfesor Religie Ortodoxa
COZAC - ELENAProfesor St. socio-umane
BERNATH - ILDIKOProfesor Lb. engleza
CRACIUN TUNDEProfesor Lb. engleza
DAVID - ADELAProfesor Lb. engleza
FILDAN ROXANAProfesor Lb. engleza
LAZAR - GABRIELAProfesor Lb. engleza
GECZI MALOM - RAMONA MARIAProfesor Lb. franceza
NOFEA ANCUTAProfesor Lb. franceza
BRÎNDAS - GABRIELA MARIAEducatoare  
JUHASZ - ANAMARIAEducatoare  
LASCAU - MARIANAEducatoare  
MITITEAN - FLOAREEducatoare  
MUDURA - GABRIELAEducatoare  
VENTER - IRINAEducatoare  
BACIU - ADRIANA SIMONA Invatatoare  
BEZGEDI ILDIKOInvatatoare  
BOT - LIANA ORTENSIAInvatatoare  
CRACIUN - EUGENIA MARIAInvatatoare  
GAVRILUT - MIOARAInvatatoare  
LASCAU - LAVINIAInvatatoare  
LIUT - MELINDA RAMONAInvatatoare  
LONTIS - FLORENTINAInvatatoare  
LUP - VICTORIAInvatatoare  
POP - ADRIANA SIMONAInvatatoare  
VANDICI - DINA FLORICAInvatatoare